środa, 25 stycznia 2012

Smutna wiadomość :(Wiedziałam, że to nadchodzi... Powinnam się lepiej przygotować, żeby nie przeżywać żalu, jaki przeżywam teraz. To stało się zdecydowanie za szybko. 
Mój Blot Powder się skończył :(

Mimo swojej największej wady (masakrycznie słaba wydajność!), był to najlepszy prasowany puder jaki kiedykolwiek miałam.

1. Idealny kolor (medium dark)
2. Nie podkreślał suchych skórek
3. Nie zapychał
4. Utrzymywał matową buzię dosyć długo
5. Solidne opakowanie (kilka razy zaliczył upadek)

Jeżeli chodzi o minusy, to oprócz wydajności (muszę powiedzieć, że go "oszczędzałam", jednak przy codziennym stosowaniu nie dożyłby nawet 2 miesięcy), wymienię również cenę (standard dla MAC) i matowe wykonanie opakowania, na którym widać było każde zabrudzenie. Gąbeczkę dodaną do pudru od razu zgubiłam, ale bez bólu w sercu, bo nie nadawała się do niczego. 


Podsumowując: na pewno kupię go ponownie, jednak pewnie nie w Polsce (ostatnio kupiła mu go przyjaciółka w Stanach). Muszę zorientować się jak Blot wygląda cenowo w UK, bo tym razem będą mogła kogoś poprosić o zrobienie zakupów właśnie tam :) 


Buziaki,
Karolka


PS. Może macie jakiś swój ukochany puder w bardziej przystępnej cenie? Chętnie wypróbuję jakiś tańszy zamiennik :)

7 komentarzy:

 1. Blotowego odpowiednika nie znam, a szkoda, bo go lubię, choc jego wydajność jest TRAGICZNA!!! wszystkie MAci są mega wydajne i się opłacają nawet w Polsce, ale Blot jest,,, jakiś lipny

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie używałam, ale chętnie bym spróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też bym chętnie go kupiła, w jakiej jest cenie ?

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety nie znam jakiegoś tańszego odpowiednika. sama kiedyś używałam Synergen w Rossmanna, ale jednak nie jest wcale taki fajny...

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajnym drobniutkim pudrem jest KOBO, polecam tez minerały firmy RHEA lub jakies ine minerały...

  OdpowiedzUsuń
 6. W UK kosztuje £19 (chociaż teraz widzę, że jest promocja 10% w jednej sieciówce, więc nawet £17,10 jeśli dobrze liczę) :)

  OdpowiedzUsuń